Setup Menus in Admin Panel

Cтати ментором

Навчальна програма Data Science&Intelligent Systems - це абсолютно нова освітня програма, котра має на меті підгототувати висококваліфікованих фахівців.

 

Здобути вищу освіту, яка максимально підготує до роботи в ІТ – мрія кожного студента технічних спеціальностей, який хоче досягнути професійного успіху. Саме тому, є важливим залучення ІТ-спеціалістів під час розробки програми та під час процесу навчання.

Вже з першого року навчання, з 2-го семестру студенти програми практикуватимуть навички командної роботи працюючи над своїми проектами.  У зв’язку з цим, освітня програма Data Science&Intelligent Systems  потребує менторської підтримки.

Умови участі дуже прості: бути професіоналом своєї справи та бути готовим працювати із студентами. Бути ментором не означає бути постійно присутнім на парах чи лекціях. Робота ментора полягає у супроводі команди від початку розробки проекту до його фіналізації.

Ментори потрібні в чотирьох напрямках навчання:

  1. Машинне навчання та штучний інтелект
  2. Аналітика даних
  3. Інтернет речей
  4. Розумні рішення та системи

 

Для детальної інформації звертайтесь:  info@itlnu.lviv.ua

2017 © Data Science & Intelligent Systems at LNU. За підтримки Lviv IT Cluster. Долучайтесь до нашої спільноти і підтримуйте ІТ-освіту у Львові
X