Setup Menus in Admin Panel

Аналітика даних

Наука про дані (Data Science) лежить на перетині математики, статистики, інформатики, бізнесу і економіки. Відповідно, хороший фахівець повинен мати знання в усіх цих сферах.

Наука про дані використовує методики та теоретичні напрацювання із багатьох галузей математики, статистики, дослідження операцій, наукової інформатики і комп'ютерних наук, зокрема з таких як обробка сигналів, ймовірнісні моделі, машинне навчання, статистичне навчання, класифікація, кластеризація, добування даних, бази даних, теорія розпізнавання образів, візуалізація, передбачувальна аналітика, нечітке моделювання, сховища даних, стиснення даних, програмування, штучний інтелект та ін. Методи, призначені для великих даних, є окремим об'єктом розгляду у науці про дані, але сама наука ними не обмежується; крім того, технології великих даних часто спрямовані на організацію та попереднє опрацювання даних, а не на їх аналіз. Розвиток машинного навчання призвів до зростання важливості науки про дані та її швидшого розвитку.Вона сильно впливає на економіку, бізнес та фінанси. З точки зору бізнесу, наука про дані є невід'ємною частиною аналізу діяльності конкурентів - нової галузі, яка охоплює такі напрями, як добування даних та аналіз даних.

Ринок Big Data зараз тільки починає формуватися і в недалекому майбутньому може стати одним з основних в сфері IT.

Карта курсів напрямку "Аналітика даних"

 

2017 © Data Science & Intelligent Systems at LNU. За підтримки Lviv IT Cluster. Долучайтесь до нашої спільноти і підтримуйте ІТ-освіту у Львові
X