Setup Menus in Admin Panel

Студенти програми DS&IS відвідують ІТ-компанії

Цього разу студенти відвідали львівський офіс компанії EPAM.

Дві групи студентів програми Data Science & Intelligence Systems відвідали офіс компанії EPAM. Відтепер студенти знають більше про історію компанії, можливості, які надає компанія та про EPAM University Programs.

Довідка

EPAM — американська ІТ-компанія, виробник замовного програмного забезпечення, фахівець з консалтингу. Компанія також займається тестуванням програмного забезпечення, його супроводом та підтримкою. Штаб-квартира компанії розташована у Ньютауні (США), а її відділення представлені в 25 країнах світу. Серед її клієнтів – такі гіганти як PayPal, SEPHORA, Expedia, Oracle, Coca-Cola, UBS та інші.

Компанія EPAM активно інвестує в підготовку майбутніх фахівців та надає спеціальну підтримку тим, хто тільки починає кар’єру. EPAM University Programs (EPAM тренінг-центр) пропонує безкоштовні тренінги в різних сферах для студентів та випускників для подальшоі роботи в компанії.

06.06.2018
2017 © Data Science & Intelligent Systems at LNU. За підтримки Lviv IT Cluster. Долучайтесь до нашої спільноти і підтримуйте ІТ-освіту у Львові
X