Setup Menus in Admin Panel

Як проходить вступна кампанія на програмі DS&IS?

В даній статті представлено кількість заяв, яку подали абітурієнти на інноваційну програму Data Science & Intelligent Systems протягом усієї вступної кампанії.

Вступна кампанія у ЗВО розпочалась 12 липня. Абітурієнти могли подавати заяви на навчання протягом двох тижнів, до 26 липня включно.

В перший день вступної кампанії подано 54 заяв на навчальну програму DS&IS.

18 липня, посеред вступної кампанії, уже подано 256 заяв, з яких 188 на бюджет. При максимальному обсязі держзамовлення 10, це дає показник у 18.8 заяв на одне бюджетне місце (що є найбільшим в Україні серед усіх на спеціальність 126 “Інформаційні системи та технології”). Середній конкурсний бал абітурієнтів становить 159.9, а у 19 абітурієнтів середній конкурсний бал є більшим 190.

Загальні результати подачі заяв на програму DS&IS: подано 526 заяв, з яких 352 на бюджет. При максимальному обсязі держзамовлення 10 це дає показник у 35.2 заяв на одне бюджетне місце. Середній конкурсний бал абітурієнтів становить 162.3.

Варто зазначити, що по результатам подачі заяв навчальна програма DS&IS є другою в Україні в розрахунку по кількості поданих заяв на спеціальність 126 “Інформаційні системи та технології” та першою по показнику кількості заяв на одне бюджетне місце.

Загалом на усі навчальні програми Кластеру подано 7129 заяв. Тобто майже кожна сота заява від загальної кількості усіх поданих заяв у ЗВО України (близько 1% від усіх заяв) та кожна тринадцята заява, які подані у ЗВО Львівщини (7,4% від заяв) були подані на інноваційні програми Кластеру.

Кількість заяв абітурієнтів у конкурсному відборі визначена згідно веб-сайту Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) за посиланням.

За матеріалами Львівського ІТ Кластеру (статтястаттястаття).

31.07.2018
2017 © Data Science & Intelligent Systems at LNU. За підтримки Lviv IT Cluster. Долучайтесь до нашої спільноти і підтримуйте ІТ-освіту у Львові
X