Setup Menus in Admin Panel

Розумні системи та рішення

Розумні системи та рішення (Smart Solutions) - це спеціалізована комп'ютерна система, повністю вбудована всередині керованого пристрою, призначена для виконання обмеженої кількості функцій.

Зазвичай, вбудовані системи є складовою частиною пристрою, включаючи апаратне забезпечення та механічні елементи. На противагу вбудованим системам, загальні комп'ютерні системи (такі як персональний комп'ютер) призначені для виконання широкого кола завдань. Вбудовані системи присутні у багатьох сучасних приладах.

Оскільки вбудована система призначена для виконання обмеженої кількості функцій, розробники можуть її оптимізувати, зменшуючи вартість продукту, або збільшуючи надійність та швидкодію. Деякі вбудовані системи виготовляються у великій кількості, що стимулює максимально зменшувати їх собівартість.

Фізично, вбудовані системи бувають як і такими малими, наприклад, як портативні пристрої (цифрові годинники або MP3-плеєри), так і такими великими, як світлофори, пристрої управління виробництвом, або системи керування ядерними електростанціями. Відповідно, складність може бути низькою, як з одним чипом керування, так і дуже високою, з багатьма пристроями, периферійними приладами, комп'ютерними мережами тощо.

Карта курсів напрямку "Розумні системи та рішення"

2017 © Data Science & Intelligent Systems at LNU. За підтримки Lviv IT Cluster. Долучайтесь до нашої спільноти і підтримуйте ІТ-освіту у Львові
X