Setup Menus in Admin Panel

WNISEF Надає 5 Стипендій для Кращих Студентів Програми Кластеру DS&IS

5 студентів програми Data Science & Intelligent Systems ЛНУ ім.І.Франка матимуть можливість отримати стипендію від Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), яка повністю покриє вартість навчання протягом перших двох років.

Бакалаврська програма Data Science & Intelligent Systems стартує у вересні цього року на Факультеті електроніки ЛНУ ім. І.Франка. Це інноваційна програма, створена за ініціативи Львівського ІТ Кластеру, спільно з ІТ спеціалістами та академіками ЛНУ. Проте, не лише ІТ компанії долучаються до оновлення та покращення української освіти.

«Протягом останнього десятиліття величезний бум даних, які створюються та зберігаються як компаніями так і громадянами сформував значний попит на професіоналів у сфері даних. Щоб бути затребуваним на міжнародному ринку, українці повинні мати той же набір знань та навичок, як і професіонали з усього світу. Саме тому Western NIS Enterprise Fund надає п’ять стипендій у рамках програми Data Science & Intelligent Systems у Львівському національному університеті імені Івана Франка (ЛНУ). Завершивши цей курс, студенти стануть лідерами у галузі та використовуватимуть нові знання та навички, щоб сприяти трансформаціям як в Україні, так і у всьому світі. Крім того, ми раді приєднатися до партнерства Львівського IT кластеру та ЛНУ, яке показує, як бізнес може ефективно працювати разом із державними навчальними закладами, щоб задовільнити потреби ринку» – коментує Ярослава Джонсон, Президент та Головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund.

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів США, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 20 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом, Фонд інвестував 168 млн. доларів США у 118 компаній із приблизно 25 000 працівників та зробив можливим залучення 1,5 млрд доларів в компанії України та Молдови.

З 2015 року Фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму $35 млн, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF фінансує інноваційні, високоефективні програми, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові.

Головними умовами для отримання стипендій для студентів є: високі результати ЗНО, мотиваційний лист та проходження співбесіди. Окрім 5 стипендій, фонд WNISEF долучиться також до організації навчальних літніх таборів для студентів програми DS&IS, де вони матимуть нагоду послухати кращих лекторів та міжнародних експертів з університетів та ІТ компаній та попрацювати спільно над вирішенням конкретних завдань та створенням нових проектів.

14.07.2017
2017 © Data Science & Intelligent Systems at LNU. За підтримки Lviv IT Cluster. Долучайтесь до нашої спільноти і підтримуйте ІТ-освіту у Львові
X